Akce v Praze

Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2017 v Holešovicích

Zajímáte se o zdravý životní styl? Není vám jedno, jak se lidé chovají k životnímu prostředí? Navštivte mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb BIOSTYL – ECOWORLD 2017 a získejte přehled o aktuálních trendech.

Veletrh BIOSTYL & ECOWORLD 2017 představí nabídku ekologicky šetrných výrobků a dalších produktů z oblasti zdravého životního stylu i výživy. Chybět nebudou ani tipy na vylepšení fyzické a psychické kondice či možnosti, jak aktivně trávit volný čas a naučit se relaxovat. Kromě biopotravin se můžete těšit rovněž na novinky z oblasti přírodní kosmeticky, doplňků stravy, bylinných extraktů či přírodních textilií. Zajímavé budou i trendy z oblasti bezodpadového hospodaření či produktů pro vícenásobné využití.

Současně s veletrhem BIOSTYL & ECOWORLD 2017 proběhne veletrh Dětská planeta, veletrh hraček, her a dětských potřeb, který je možné navštívit za cenu jednoho vstupné ve výši 100 Kč. Veletrh se uskuteční v termínu 3. – 5. listopadu 2017 na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

Více čtěte zde
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *