Kultura

Blanka Matragi vystavuje v hernách Obecního domu

Jedna z nejoblíbenějších českých návrhářek a designérek, Blanka Matragi, připravila pro své fanoušky a obdivovatelky ve spolupráci s Obecním domem jedinečnou výstavu Timeless mapující její více než pětatřicetiletou tvorbu. Nechybí ale ani módní kolekce s tajemným názvem Návrat Fénixe či kolekce Elements 2017.

Zajímá vás, na co všechno se můžete těšit v nádherných prostorech kulečníkových a karetních heren Obecního domu? K vidění nebudou pouze šaty, ale na své si přijdou i milovníci doplňků, skla, porcelánu, šperků, lustrů, grafiky či soch. Na výstavě nechybí ani kolekce Návrat Fénixe, které vévodí modrá a která odráží motivy ochranářských křídel, ostrého zobáku a bystrého oka bájného ptáka.

Výstava mimo jiné představí i nejnovější kolekce Elements 2017, která je inspirovaná přírodními živly a jejich neuvěřitelnou silou. Na návštěvníky tak čekají jedinečné autorské inovační nápady v 3D efektu s iluzionistickými prvky.

Výstava je otevřena do 30. 12. 2017, a to od 10:00 do 19:00. Základní vstupné je ve výši 260 Kč. V případě volné kapacity je rovněž možné zúčastnit se komentované prohlídky, během které představí svou tvorbu sama návrhářka.

Více čtěte zde
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *