Akce v PrazeTOP

V Pařížské vyroste open-air trh s uměním

Prestižní Pařížská ulice se koncem září stane centrem oslavy kreativity a umění. Nejen jiné evropské metropole, ale konečně i Praha připravila první sezónu kulturně-umělecké open-air zóny, kde jsou k vidění nejrůznější umělecké směry.

Jedinečný koncept uměleckého trhu UmTrh slibuje propojení kreativity, originality, umění a zároveň minifestivalu, kde se střetnou zástupci nejrůznějších uměleckých odvětví. Na festivalu se tak protne umění současných mladých umělců zastoupených významnými galeriemi i dechberoucí starožitnosti. Na své si tak přijde opravdu každý – milovník neotřelé módy, fanoušek vintage stylu, obdivovatel fotografií či sběratel obrazů a designových kousků.

Aby byl program ještě zajímavější, na návštěvníky UmTrhu v Pařížské ulici před hotelem Intercontinental na Praze 1 čekají živá vystoupení umělců, komorní literární čtení, hudební doprovod hudebníků a DJ’s či světelné a filmové projekce. Oslavy prvního výročí UmTrhu proběhnou v termínu 23. a 24. září od 10:00 hod. Vstupné na akci je zdarma.

Více čtěte zde
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *