Akce v Praze

Paulie Garand to rozbalí v Lucerně s živou kapelou

Liberecký patriot, rapper Paulie Garand, to dávno dotáhl dále než za hranice svého rodného města. Fanoušci, které má po celé republice, se nyní dočkají netradičního koncertu.

Podzimní tour devětadvacetiletého muzikanta bude totiž jiná, než předchozí klubové turné, které následovalo po březnovém vydání nového alba Nirvana, a na němž Paulie vystupoval v klasické sestavě se svým dvorním producentem Kennym a hostem Roseckem.

Nyní se rozhodl experimentoval a na pódiu ho doprovodí speciálně sestavený live band, jehož členy budou Kenny, tentokrát v neobvyklé roli saxofonisty, bubeník Tomáš Hájíček, klávesák Marek Čechák, kytaru a vokály pak obstará Jakub Lenz, jenž se podílel na songu Neony z Paulieho poslední desky. Sestavu doplní nováček z labelu Ty Nikdy Matys.

Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant, nejdříve rapoval v Lipem ve formaci BPM (Básníci před mikrofonem), první sólové album Harant mu vyšlo v roce 2010. Od té doby vydal už čtyři desky, věnuje se i módě – v roce 2013 založil vlastní značku oblečení a doplňků  s vlastním designem Garand Brand.

Datum: 10.10. 2017, Lucerna Music Bar

Skoč na web

 

Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *