Akce v PrazeTOP

V centru Prahy se poběží běh v červených šatech

Červené šaty jako běžecký úbor? Ano! Dne 29. dubna 2018 se v centru Prahy poběží již III. ročník charitativně-recesistické akce Red Dress Run.

Charitativní běh v červených šatech na podporu seniorů v nouzi pořádá česká odnož mezinárodního běžeckého klubu Hash House Harriers (HHH), ve spolupráci s neziskovou organizací Život 90, která pomáhá seniorům a jejich blízkým. Právě na podporu Senior Telefonu Života 90 – linky důvěry pro seniory – poputují prostředky ze startovného i sbírky, která se bude konat v den běhu. Trať dlouhá tři kilometry povede centrem Prahy a zúčastnit se jí může každý, kdo chce podpořit dobrou věc.

Startovným podpoří účastníci běhu provoz Senior telefonu, na kterou ročně volá přes 15 000 seniorů v nouzi. Jedna minuta provozu stojí 5 Kč. V minulém roce jsme řešili přes 150 telefonátů osob se sebevražednými tendencemi a 334 hovorů s problematikou domácího násilí nebo týrání.

START je v 16.00 hod. od sídla Života 90, Karoliny Světlé 18, Praha. Na místě bude k dispozici šatna k převlečení a uložení věcí. Aktuální informace na facebooku Red Dress Run.

STARTOVNÉ můžete uhradit online nebo na místě: 200 Kč (základní startovné)

Podrobná trasa běhu:

Karolíny Světlé – Divadelní – – Náprstkova – U Dobřanských – Liliová – Karlův most – Mostecká – Lázeňská – Velkopřevorské nám. – U Sovových mlýnů – Hroznová – Malostranské nám. – most Legií – Střelecký ostrov – Smetanovo nábř. – Divadelní – Karolíny Světlé 18

Více o Red Dress Run

 

Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *