GastroNezařazené

ARAX představuje řadu speciálních kuskusů

Značka Arax od českého dodavatele zdravých potravin FOODISH s.r.o. představuje novinku v podobě speciálních kuskusů, vyrobených ve spolupráci s francouzskými gurmány. Obsahují řadu vitamínů, jsou lehce stravitelné a přizpůsobené k rychlé kuchyňské přípravě.

 

Vybírat můžete ze čtyř druhů kuskusů (320g):

Čočkový (30 Kč), Špaldový (46 Kč) a Kukuřičný (30 Kč)

 

 

Kuskus je velmi výživný, obsahuje spoustu uhlohydrátů, vlákninu, bílkoviny, vitamíny skupiny B, vitamin E, vápník, železo, fosfor a jen minimum tuku. Dodává energii a výborně zasytí, i když je lehký. Vyzkoušejte a ochutnejte, budete mile překvapeni snadnou přípravou a možnostmi využití. Bleskurychle připravíte pro celou rodinu zdravou a chutnou přílohu k masům, rybám, základ do salátů nebo směs k zapékání.

 

Arax Kuskus špaldový, 320 g, 45 Kč

Špaldový kuskus obsahuje vysoký podíl bílkovin, kvalitní tuk s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin, sacharidy, minerály (hořčík, vápník, draslík, fosfor, zinek) a vitaminy především skupiny B. Vláknina ve špaldovém zrnu má jemnou strukturu vláken a je dobře snášena. Z hlediska zdravotního se špaldě připisují pozitivní účinky na stimulaci imunitního systému, cení se její lehká stravitelnost a vhodnost při léčení některých alergií. Pšenice špalda je potenciálním  zdrojem nových potravinářských produktů s  vysokým obsahem vlákniny.

 

 

 

Nové kuskusy koupíte například v síti prodejen Kaufland, Globus a Billa.

Více informací a tipy na zajímavé recepty najdete:

www.potravinyarax.cz

Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívejte se také

Zavřít