Gastro

Pikantní Chilli Fest na Smíchovské náplavce

Máte rádi pikantní akce? Patříte k milovníkům adrenalinových dobrodružství? Věřte nebo ne, přesně takovou akcí bude i Chilli Fest na Smíchově.

Již druhý ročník největšího a nejpálivějšího festivalu se uskuteční na Hořejším nábřeží na pražském Smíchově. Milovníci pálivého si rozhodně přijdou na své. K ochutnání zde budou pokrmy, které nabídnou celou škálu pálivosti. Zájemci si tak mohou vyzkoušet, kam až jejich síly stačí. Pálivé pokrmy však nejsou to jediné, na co se můžete na Chilli Festu těšit. Na výběr bude i široký sortiment pálivých omáček, bylinek, koření či netradičních pálivých čokolád a sladkostí.

Jestliže si troufáte, můžete se dokonce zúčastnit soutěže v pojídání chilli papriček. A cena pro vítěze? Ta je více než lákavá. Co byste řekli na letenku do země, pro kterou jsou pálivé pokrmy typické? Pro méně odvážné fanoušky chilli je pro změnu připravená soutěž, do které se můžete zapojit spolu s vlastnoručně vypěstovanými chilli papričkami.

Součástí festivalu Chilli Fest bude samozřejmě skvělý doprovodný program v podobě akrobatického pole dance, ohňové show, výstavy hot rod automobilů, energické bubenické show či vystoupení rockabilly kapely. Vstupné na Chilli Fest, který se uskuteční v sobotu 30. září, je 100 Kč.

Více čtěte zde
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *