Kultura

Blanka Matragi vystavuje v hernách Obecního domu

Jedna z nejoblíbenějších českých návrhářek a designérek, Blanka Matragi, připravila pro své fanoušky a obdivovatelky ve spolupráci s Obecním domem jedinečnou výstavu Timeless mapující její více než pětatřicetiletou tvorbu. Nechybí ale ani módní kolekce s tajemným názvem Návrat Fénixe či kolekce Elements 2017.

Zajímá vás, na co všechno se můžete těšit v nádherných prostorech kulečníkových a karetních heren Obecního domu? K vidění nebudou pouze šaty, ale na své si přijdou i milovníci doplňků, skla, porcelánu, šperků, lustrů, grafiky či soch. Na výstavě nechybí ani kolekce Návrat Fénixe, které vévodí modrá a která odráží motivy ochranářských křídel, ostrého zobáku a bystrého oka bájného ptáka.

Výstava mimo jiné představí i nejnovější kolekce Elements 2017, která je inspirovaná přírodními živly a jejich neuvěřitelnou silou. Na návštěvníky tak čekají jedinečné autorské inovační nápady v 3D efektu s iluzionistickými prvky.

Výstava je otevřena do 30. 12. 2017, a to od 10:00 do 19:00. Základní vstupné je ve výši 260 Kč. V případě volné kapacity je rovněž možné zúčastnit se komentované prohlídky, během které představí svou tvorbu sama návrhářka.

Více čtěte zde
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *