Akce v Praze

To nejlepší z designu a módy ve střední Evropě. Designblok 2017 startuje

Patříte-li k milovníkům designu a originálních věcí, nenechte si ujít největší přehlídku designu a módy ve střední Evropě, která proběhne od 26. do 30. října 2017. Natřískaný program Designbloku 2017 svědčí o tom, že o podívanou rozhodně nouze nebude.

Prague International Design Festival, který je u široké veřejnosti známý jako Designblok, má již dlouhou historii. Od roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, se na tuto akci plnou designu a módy sjíždí designéři, návrháři a výrobci z celé Evropy. Nejinak tomu bude i letošní rok, a proto se můžete těšit na to nejlepší z nejlepšího, pokud jde o současný design nábytku, průmyslový design, bytové doplňky, svítidla, módu a šperky.

Rovněž 19. ročník Designbloku se odehraje v centrálním bodě, a to na Výstavišti v pražských Holešovicích a Průmyslovém paláci, který bude rozdělen do částí Openstudio, Superstudio a Designérie. Sběratelskému designu bude určený Art House v prostoru Lapidária. A protože součástí Designbloku je i nedílná účast galerií, výstavních prostorů a showroomů, návštěvníci Designbloku tak mohou zhlédnout interiérové i exteriérové instalace po celé Praze. Celotýdenní vstupné do všech budov, na módní přehlídky, doprovodný program a diskuzní platformu Reflex Stage stojí 350 Kč.

Více informací o Designbloku.
Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *