Blogy a názoryCo v Praze milujemeNezařazenéTOP

Senioři podpořili program STAROSTŮ PRO PRAHU!

Náš program pamatuje na ty, které ostatní často opomíjí – na pražské seniory. Chceme, aby se jim v hlavním městě dařilo co nejlépe. Vždyť to byli právě oni, kdo v Praze spoustu věcí vybudoval. My se postaráme o to, aby měli senioři kde a jak kvalitně trávit volný čas, ať už jde o sport či jiné koníčky.

 

 

Zajistíme více míst v domech s pečovatelskou službou, které teď musí spoustu zájemců odmítat. A protože víme, že na tom senioři často nejsou dobře finančně, chceme jim prominout poplatky za parkování v místě bydliště a podpořit zrušení poplatků za televizi a rozhlas. Myslíme i na výstavbu malometrážních bytů s nízkým nájmem.

 

Velmi nás těší, že náš program oceňují ti nejdůležitější – právě senioři. Postavil se za nás pan Miloslav Mrština, viceprezident Svazu Českých seniorů. Oceňuje zkušenosti STAROSTŮ PRO PRAHU a jejich znalost pražských problémů.

 

Pan Mrština diskutoval o problémech pražských seniorů s Miroslavem Zeleným, který se na problematiku specializuje a pokud ve volbách uspěje, chce řešení prosadit na magistrátu.

 

„Seznámil jsem se na Praze 5 s programem, který mně předložil pan Zelený, který kandiduje v tomto obvodu za Starosty pro Prahu. My jsme se shodli na tom, že uspořádáme podpisovou akci, aby senioři nemuseli platit poplatky za rozhlasové a televizní vysílání,“ řekl pan Mrština, který si pochvaloval, že na stáncích STAROSTŮ PRO PRAHU mohou lidé tuto petici podepisovat a seniory podpořit.

 

Všechny důvody, proč pan Mrština podporuje STAROSTY PRO PRAHU, si můžete přečíst ZDE.

Štítky
Show More

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *